HAKKIMIZDA

GETRIEBE SCHAFER ANKARA Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti., Eylül 2002 tarihinde, talaşlı imalat sektöründe çeşitli tip ve boyutlarda redüktör üretimi ve her türlü makine aksam parçalarının Torna, Tesviye, Frezeleme, Delme işlemlerinde faaliyet göstermek amacıyla Alman C. H. Schäfer Getriebe GmbH firmasının desteği ve biri yabancı diğeri Türk, iki ortak ile kurulmuştur. Halen faaliyetlerini 1500 metrekare kapalı, 2000 metrekare açık alanda sürdürmektedir.

Bugüne dek Türk Sanayine, ihracatla hizmet vermiş olan GETRIEBE SCHAFER ANKARA, yeni hedefleri doğrultusunda ihracat kapasitesini geliştirme yolunda hızla ilerlemektedir.

GETRIEBE SCHAFER ANKARA’nın amacı, ürün teklifinden, teslimine kadar tüm süreç boyunca, müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bu amaca uygun olarak üretilen ürünlerimiz kalite kontrol laboratuarımızda üretimin her boyutunda titizlikle kontrol edilmekte, gerekli spesifikasyonlara uygunluğu onaylanmakta, aynı titizlikle müşterilerimize sevki sağlanmaktadır.

GETRIEBE SCHAFER ANKARA, Schäfer Antriebstechnik firmasıdır.

AkpOut